tajemniczka

Hey! Właśnie robię pracę na biologię na temat "rola i funkcje lasów". Jest to prezentacja multimedialna- w Power Poincie. W tej chwili robię wszystko oprócz muzyki-i w tym problem :/ . W związku z tym mam do Was prośbę- Czy znacie jakieś dobre płyty z muzyką relaksacyjną??? Znalazłem w swoim zbiorze płytę grupy KITARO, narazie mam tylko to. Zależy mi na tym, aby w tle muzyki słychać było strumyki, podmuchy wiatru, śpiewy ptaków. Proszę tylko o tytuły, lub jeśli ktoś ma linki do danych utworów. Pozdrawiam.


Hey! Właśnie robię pracę na biologię na temat "rola i funkcje lasów". Jest to prezentacja multimedialna- w Power Poincie. W tej chwili robię wszystko oprócz muzyki-i w tym problem :/ . W związku z tym mam do Was prośbę- Czy znacie jakieś dobre płyty z muzyką relaksacyjną??? Znalazłem w swoim zbiorze płytę grupy KITARO, narazie mam tylko to. Zależy mi na tym, aby w tle muzyki słychać było strumyki, podmuchy wiatru, śpiewy ptaków. Proszę tylko o tytuły, lub jeśli ktoś ma linki do danych utworów. Pozdrawiam.


zapodaj ENTER SANDMAN Metalliki i bedzie :cool:

Nie tak dawno temu (8 kwietnia) w Bratiańskim gimnazjum odbył się konkurs wiedzy o regionie. Wystartowały trzy drużyny:
Gospodarze (a jednym z nich byłem ja )
Gwidździny
Nowe Miasto Lubawskie

Były trzy konkurencje.
1) Konkurs plastyczny wraz z omówieniem tejże pracy.
2) Konkurs wiedzowy. (Historia, Biologia, Geografia) Wszystko połączone z naszym regionem
3) Konkurs krasomówczy.

Wygrał Bratian który uzyskał maksymalną ilość punktów (20) . Dwa punkty brakowało Grodzicznie do remisu z gospodarzami a NML zdobyło 17 punktów.

Po rywalizacji mieliśmy okazję obejrzeć pokaz multimedialny który poprowadził pan Nowakowski, który także zasiadł w Jury. Po tejże prezentacji nastąpiło rozdanie nagród i poczęstunek. Wszystko przebiegało w przyjaznej atmosferze. Więcej można będzie napewno poczytać w Gazecie Nowomiejskej która była także obecna na tym konkursie.

Religia - Kartkówka z tajemnic różańca. BóÓó.
Informatyka - tłusta szósteczka Xdddd. z prezentacji multimedialnej.
Angol - eem. graliśmy w wisielca.
w-f i biologia - oglądaliśmy katyń .
Polski - woolne. żarcie picie pełny lÓz. Xdddd.
Historia - nuuudyyy. + interesująca rozmowa z Pałliną (wiem że sie pisze Paulina)
na temat Huana ( hułana? ) którego porwała kobieta owinięta w prześcieradło ( czyt. serial który ogląda paulina pewnie brazylijski. ) Xddd

1. w-f - zaliczanie serwów, nie ćwiczyłam, zaliczę w przyszłym tygodniu.
2. w-f - lud grał w siatkę (a to nowość...), a ja liczyłam im punkty na tablicy elektronicznej, ja pierdzielę, jakie to jest fajne! *__*
3. fizyka - miała być prezentacja multimedialna, ale nie można było znaleźć odpowiedniej sali, więc godzina luzu. Czytałam.
4. polski - kobitce zachciało się przepytać pół klasy, a że ja ocenę z odpowiedzi już mam, znowu czytałam.
5. biologia - znienacka okazało się, że mamy zastępstwo z II grupą, więc znowu nicnierobienie, dalej czytałam.
6. matma - trzy strony teorii dotyczącej... czegoś dziwnego, nawet nie spamiętałam czego.
7. matma - zadania z ww. dziwnej rzeczy.

1. w-f - trochę siedziałyśmy w szatni i gadałyśmy, trochę siatki, liczyłam punkty, jak zwykle ;>
2. w-f - dalej siatka, gadałam sobie z M., zmyliśmy się stamtąd jakiś kwadrans przed dzwonkiem.
3. fizyka - prezentacje multimedialne o czymś dziwnym, czytałam, nie słuchałam.
4. polski - katastrofizm w poezji pana K. (nie pamiętam nazwiska ^^").
5. biologia - zastępstwo, była fizyka, oglądaliśmy filmiki o Czarnobylu.
6. matma - jakieś zadania.
7. matma - męczyłam się przy tablicy oO"

hahaha.
mam do przetłumaczenia Oliviera Twista po angielsku (12 chapter'ów . )
+ zrobienie prezentacji multimedialnej na biologie pt:. ` królestwo zwierząt ` pomińmy fakt, że musze nauczyc się Inwokacji z Tadka i napisać historię kryminalna [ po angielsku! ] + spr. z fizyki na który i tak będą ściągi. ;]
ale...
eee...
ktoś ma dobrą dusze?

175zl za 2 godziny stania... tak mogloby byc zawsze

zostawilem jeszcze ponizsze ksiazki aby rowniez osoby ktorych nie bylo dzis na kiermaszu mogly sobie w bardzo atrakcyjnych cenach kupic podreczniki

"Podstawy Przedsiebiorczosci" (warto kupic!) ksiazka i cwiczenia + zupelnie gratis BIZNESPLAN, niezwykle przydatny, oceniony az na CELUJACY!, jest wiecej niz pewne ze bedziesz rowniez musial napisac BIZNESPLAN wiec lepiej miec to zupelnie za darmo z glowy

Biologia (klasa 1 i 2) wyd. PWN

Wos - 3 czesciowy wyd. PWN

A takze matura ustna z polskiego oceniona az na 100%! Z doswiadczenia wiem ze na pisanie traci sie wiele tygodni w okresie najwiekszej goraczki przedmaturalnej, ktore mozna przeznaczyc na nauke innych przedmiotow do matury. W zestawie plan ramowy, bibliografia, 4 strony tekstu ciaglego, ktorego wygloszenie komisji podczas egzaminu wypelnia idealnie 15 minut oraz jako DODATKOWY BONUS prezentacja multimedialna (PowerPoint).
Temat: "Język Internetu. Przedstaw jego charakterystyczne cechy, analizując przykłady wypowiedzi z wybranych list dyskusyjnych, grup dyskusyjnych, czatów, komunikatorów internetowych, forum itp."
Jesli na liscie dostepnych tematow znajduje sie inny temat, ale pokrewny to ta oferta rowniez jest skierowana do ciebie. Bedzie to doskonala baza, a jak wiemy najtrudniej zaczac pisac prace, a komisja rowniez jest liberalna i dopuszcza odstepstwa od tematu.

Kontakt na GG albo e-mail.

[ Dodano: 2006-09-07, 20:16 ]